Kontakt 509 264 555
Blog Aloemaniak
Opinie prawy boks

Acne Aloe Vera

Z radością zamieszczam tutaj moją opinię, chociaż i tak zawsze was polecam. Używam szamponu do włosów suchych i odżywkę, udało mi się powstrzymać wypadanie włosów i wzmocnić je!!!


Czytaj więcej »

Promocja
Skład chemiczny... prawy boks

Video prawy boks

Zbieraj punkty za zakupy

Aloes: Cud przeciw starzeniu

Od wielu lat człowiek badał substancje, które opóźnią lub zahamują oznaki starzenia się. Oczywiśnie nie ma możliwości  uniknięcia zmarszczek mimicznych, które czas maluje na naszej twarzy, ale jeśli będziemy dbać o nasza skórę, możemy opóźnić ich pojawienie się.


Aloes to rodzaj kaktusa, którego zastosowanie jako środka przeciwko starzeniu jest znane od tysięcy lat. Jego właściwości regenerujące, sprawiają, że aloes jest idealną rośliną, aby pielęgnować skórę, zapobiegając jej wcześniejszemu starzeniu się, ponieważ posiada idealne składniki nawilżające, regeneruje tkankę skórną i przywraca utraconą elastyczność, zapobiegając pojawianiu się zmarszczek.


W miarę jak skóra się starzeje, staje się cieńsza i marszczy się, pojawiają się zmarszczki mimiczne i plamy. Aloes stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, jest naturalnym pilingiem, ma zdolność penetracji i przenoszenia zdrowych substancji. Jednocześnie dostarcza skórze tlenu, dodając jej dodatkowej siły i usuwając zmarszczki.


Podsumowując, aloes:


Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny
Regeneruje skórę
Nawilża
Zapobiega powstawaniu zmarszczek,
Usuwa plamy
Złuszcza skórę
Dostarcza skórze tlen i dodaje dodatkowej siły